Web Tasarım & Web Yazılım

Sizin için yeni fikirlerimiz var!

Web Tasarım & Web Yazılım

İnternetin her yerde vazgeçilmez olduğu günümüzde firmaların bir web sitesi sahibi olması lüks olmaktan çıkarak zorunlu bir ihtiyaç haline geldi. Web siteniz işletmenizin kimliği yansıtır. Çoğu işletmenin artık bir web sitesi var ve bu da internetteki rekabetin de artmasına neden oldu. Bir web sitesinin en önemli özelliklerinden biri kaliteli ve profesyonel görünmesidir.  Profesyonel bir web sayfası ile işletmenizin aktif, etkili ve güvenilir görünmesini sağlar.

Bir web sitenizin olması yeterli değil etkili bir web siteniz olmalıdır. İyi görünen bir web tasarım size daha fazla ziyaretçi ve müşteri kazandıracaktır.

Arama motorlarına uygun bir şekilde hazırlanmış profesyonel web sitesi ile ürün ve hizmetlerinizi arayan potansiyel müşterilerinize arama sonuçlarında görünmeniz daha hızlı ve kolay olmaktadır.

Tüm Dünya’da internet trafiğinin %98’i artık mobil cihazlar ile gerçekleştiriliyor. Yeni çağın değişen satın alma alışkanlıklarına ayak uydurmak artık bir zorunluluktur. Bu nedenle sitenizin mobil cihazlarla uyumlu (responsive) olması son derece önemlidir. Responsive web tasarım: web sitelerinin mobil cihazlarda kolaylıkla açılmasını sağlayan son teknolojidir. Farklı ekranlara göre otomatik olarak şekillenen web sitelerini ifade eder.

Bir web sitesinde olması gerekenler;

  • Sorunsuz çalışması
  • Kullanılabilirlik
  • Hızlı açılması
  • Etkili ve kaliteli içerik
  • Arama motoru optimizasyonu (Seo)
  • Mobil cihazlar ile uyumluluk

Web Tasarım çalışmanızı neden kurumsal bir ajansla yapmalısınız?

Herhangi birine yaptırdığınız bir tasarım sonucunda ne kadar geri bildirim alınır, verdiğiniz paraya değer mi, istediğiniz gibi bir site elde edebilir misiniz, meçhul sorular… Web tasarım hizmetinin en önemli kısmı belki de tasarım aşaması bitip yayına alınmasıyla başlayan teknik destek kısmıdır. Kurumsal bir ajansla çalışmanız durumda sıkıntı duyduğunuz her an ulaşabileceğiniz bir ajansınız olur.

Bu nedenle alanında uzman web tasarım ajanslarıyla çalışmanız paranızın karşılığını, gerekli teknik desteği, yönlendirmeyi alacağınız için en doğru seçim olacaktır.

Web Tasarım ihtiyaçlarınızın iyi belirlenmesi gerekir.

Kurumsal bir Web Tasarım ajansı sektörünüze ve firmanızın büyüklüğüne göre ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde belirler. Bu sayede uzun yıllar kullanabileceğiniz bir web siteniz olur. Her 2-3 seneye bir web sitesi yaptırmak zorunda kalmazsınız.

Adresimiz

Kazım Özalp Mh İlk Adım Sk. No:21/9
GOP - Çankaya / ANKARA
(+90) 312 925 95 90
destek@medyajet.com.tr