Sosyal Medya

Sizin için yeni fikirlerimiz var!

You didn't add any pricing tables yet!

Fiyatlara KDV dahil değildir. KDV Oranı %18’dir.

Fiyatlar aylık hizmet bedelleridir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya günümüzde çok güçlü bir yere sahiptir ve önüne geçilmez bir pazarlama stratejisi bulunur. Son yıllarda sosyal medya kullanmayan kişilerin sayısı yok denecek kadar azdır. Bu yüzden sosyal medya yönetiminin önemi her geçen gün artıyor.

Sosyal medya yönetim ve reklamcılığı son yıllarda artan sosyal medyanın gücü ile daha da önem kazanmıştır. Birçok kurumsal firma artık sosyal medya uzmanları ile birlikte çalışmaktadır. Sosyal medya danışmanlık hizmetleri firmanız için sizin göremediklerinizi görüp, bu doğrultuda raporlar ve analizlerle sosyal medyadaki gücünüzü ve hakimiyetinizi arttırmak için çalışır ve sosyal medyadan maksimum verimi almanız sağlanır.

Markanızın sosyal medya hesaplarının yönetimini gerçekleştirirken öncelikle hedef kitlenizi tanıyoruz. Potansiyel müşterilerinizi harekete geçirecek ve performansı arttıracak görsel ve içerik planlamasını sağlıyoruz.

Sosyal Medya İçerik Yönetimi ve Sosyal Medya Marka Yönetimi ihtiyaçlarınızda bir ajans ile çalışarak sosyal medyada markalaşabilir, potansiyel müşteri kitlenize daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Sunulan raporlarla sosyal medyadaki büyüme oranınız, hedef kitleniz gibi verilerin istatistikleri çıkarılarak size sunulmaktadır. Artık sizde kurumsal firmalar gibi sosyal medya danışmanlık hizmetlerinden yararlanıp, bu doğrultuda büyüme oranınızı arttırabilirsiniz.

Adresimiz

Kazım Özalp Mh İlk Adım Sk. No:21/9
GOP - Çankaya / ANKARA
(+90) 312 925 95 90
destek@medyajet.com.tr