Mobil Uygulama

Sizin için yeni fikirlerimiz var!

Mobil Uygulama

Akıllı cep telefonları ve tabletlerin kullanım oranlarının yükselmesi ile birlikte, artık hepimizin cebinde farklı amaçlar için yazılmış mobil aplikasyonlar var. Mobil iletişim araçlarının hayatımızın bir parçası olmasıyla birlikte bu platformlara yönelik uygulama geliştirme de arttı.

Mobil uygulamalar çok yakında global dünyanın vazgeçilmezi haline geleceklerdir.

Akıllı telefon, tabletl gibi cihazlara özel olarak kodlanmış ve tasarlanmış, mobil cihazın donanım özelliklerini kullanabilen yazılımlara “Mobil Uygulama” denmektedir. Kullanıcılar uygulamayı belirli bir işletim sistemi kullanarak örn; App Store, Play Store, Android Market vb. cihaza özgü portallardan indirmelidir.

Müşterilerinize çok kaliteli ürün ya da hizmetler sunuyor olabilirsiniz. Kullanışlı ve mobil uyumlu bir web siteniz olabilir. Ancak pazarlamanın her alanında olduğu gibi, müşterilerinizi mobil uygulamaların sunduğu ayrıcalıklarla tanıştırmakta ne kadar hızlı davranırsanız; rakiplerinizden de o kadar önde olacaksınız demektir.

Pazarlama açısından bakacak olduğumuzda ise mobil uygulamaların, bir mobil siteye göre çok daha işlevsel olduğunu söylemek mümkün görünüyor. Ayrıca müşteri memnuniyeti artırmak amacıyla, kullanıcı bilgilerin mobil uygulamalar aracılığıyla derlenmesi, çok daha kolay.
İşletmelerin mobil kullanım oranlardaki artışı, müşteri sadakatini artırmada avantaja çevirmeleri, mobil uygulamaların gücüyle mümkün görünüyor.

Mobil uygulama projelerinizi ve ihtiyaçlarınızı bizimle iletişime geçip, paylaşarak en kısa sürede bütçe teklifinizi alabilirsiniz.

Adresimiz

Kazım Özalp Mh İlk Adım Sk. No:21/9
GOP - Çankaya / ANKARA
(+90) 312 925 95 90
destek@medyajet.com.tr