E Ticaret & Pazaryeri

Sizin için yeni fikirlerimiz var!

E-Ticaret Yazılımı & Pazaryeri Yazılımı

24 saat işleyen bir işyeri kim istemez ki.

Artık tüketicilerin satın alma alışkanlıkları değişti! Tüketiciler ürün / hizmet almadan önce artık internette araştırma yaparak doğru ürünü en uygun fiyata almaya çalışıyorlar. İnsanların ihtiyaçları olan ürünlere diledikleri an ulaşmasını sağlayan sistemler E-Ticaret Yazılımları’dır.

Ürünlerinizi/hizmetlerinizi E-Ticaret ile çok daha büyük kitlelere ulaştırabilirsiniz. Şu anda internette alışveriş yapabildiğiniz her site E-ticaret sitesidir.

E-ticaret Yazılımı insanların web siteleri üzerinden bir hizmet satmasına olanak sağlayan bir programlardır. Eticaret Yazılımı sayesinde web sitenize ürün ekleyebilir, müşterileriniz üye kaydı oluşturabilir, alışveriş sepetine ürün ekleyerek ödemesini yapabilir. Stok yönetimi, faturalama ve sipariş yönetiminizi her zaman güncel olarak takip edebilirsiniz.

E-ticaret Yazılımı öncelikle güvenli olmalıdır. Sorun yaşamamak için altyapısı güçlü firmalarla çalışılmalıdır. Ödeme sayfalarında müşterilerin kredi kartı bilgilerini korumak için SSL şifreleme sistemi olmalıdır.

 

Adresimiz

Kazım Özalp Mh İlk Adım Sk. No:21/9
GOP - Çankaya / ANKARA
(+90) 312 925 95 90
destek@medyajet.com.tr