NELER YAPARIZ?

Başarılı Kobinin Sırrı, Profesyonel Pazarlama İletişimi WEB Tasarımı Kobilere Özel Internet Hizmeti

Kobiler için web tasarımları yapıyoruz

Küçük ve orta boylu işletmelerin gelişebilmesindeki en büyük engel şirketlerinin potansiyelini yeterli ölçüde kullanamamasından kaynaklanmaktadır. Bunun en önemli sebebi olarak ürün ve hizmetlerini iyi bir şekilde pazarlama konusunda yetersizliği gösterilebilir. Büyük şirket ve küçük şirket arasındaki en önemli fark etkili pazarlama araçlarına sahip olmalarıdır. Kobiler maddi yetersizliklerden dolayı pazarlama ve reklam konusunda istedikleri verimi alamamaktadırlar.

Ve bu kısır döngü yüzünden küçük şirket olmaya mahkum olduklarını düşünmektedirler. Aslında bu düşünce tamamen yanlıştır. Yeni nesil kobiler bunun farkına varmış ve harekete geçmişlerdir. Günümüzde kısa sürede başarıya ulaşan kobilerin sırrı oldukça basittir. İnternet dünyasına açılmak...

Eğer siz de düşük maliyetle, şirketinizin piyasasını güçlendirmek, kısa sürede büyük işler başarmak istiyorsanız teknolojiye gereken önemi göstermelisiniz. Başarıya giden en önemli yol budur..


Devamı...Kurumsal kimlik Tasarımları

Görsel iletişim, bir ürünün “kişiliği”nin estetik canlandırmasıdır, görsellik ürünün ruhudur da diyebiliriz. Güçlü markalar, tanışmak ve daha iyi tanımak istediğiniz ilginç insanlar gibidir. Bir markanın kişiliğini keşfetmek -stratejik hedefler doğrultusunda- bizim görsel kimlik çalışmalarımızın temelidir.
Tüm ürün içeriklerinin neredeyse aynılaştığı günümüzde, markaların farklılaşmalarındaki en önemli unsur, görsel kimlik yaratımıdır. Görsel kimlik; güçlü ve net olmalıdır. Uzun ömürlü markalar oluşturmak için görsel kimlik; gereksiz görsel oyunlardan veya dönemsel görsel efektlerden uzak, kendi görsel söylemini inşa edebilmelidir.

Devamı...


E-Ticaret Hizmetimiz

Rakipleriniz her gün yeni müşteriler kazanmak için rekabet ederken sizin müşteri gelsin ben satış yapayım deme lüksünüz online pazarda maalesef yok! E-ticaret'e yeni başladınız sizinle aynı sektörde yüzlerce rakibiniz var ancak rakiplerinizi geride bırakarak nasıl ön plana çıkacağınızı bilmiyorsunuz.Biz bu noktada devreye giriyoruz ve rakiplerinizi geride bıraktıracak reklam kampanyaları hazırlıyoruz. Facebook ve Google Adwords Reklamları ile e-ticaret'te başarı yakalamanız konusunda yardımcı oluyoruz.Kampanya oluşum aşmasından takip ve analiz aşamasında kadar geçen süreçte beraber değerlendirmeler yapıyoruz ve sonraki stratejileri belirliyoruz.

E-ticaret sitenizi hazırladıktan sonra konusunda uzman ekibimizle iletişime geçerek reklam modelleri ve kampanya hazırlık aşamaları hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Devamı...


Mobil Uygulama Çözümleri

Global mobil pazarının hızla gelişen segmentlerinden biri olan mobil uygulamalar, mobil donanım üzerinde çalışan bir yazılım içerir ve mobil cihaz kullanıcıları için belirli görevleri yerine getirir. Mobil uygulamaların, navigasyondan iletişime, lokasyon bazlı oyunlardan diğer eğlence yazılımlarına kadar birçok fonksiyonu barındırması, toplumun ilgisini önemli derecede bu uygulamalara çeker hale getirmiştir. Medyajet tarafından hazırlanan uygulama ara yüzleri şirketlere ve müşterilerine, farklı cihazlardaki en iyi kullanıcı deneyimini garanti etmektedir.

Farklı ihtiyaçlara yönelik iOS, Android, Windows 8 ve diğer mobil işletim sistemlerinde geliştirilen şirket içi ve dışı tüm uygulamalarda kullanıcı alışkanlıklarını göz önünde bulunduran Medyajet, mobil uygulama çözümleri için üstün tasarım kabiliyetlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Devamı...